Резултати 1 до 7 от 7

Тема: SONY MHC-RG595 ИЛИ SAMSUNG HT-X20

SONY MHC-RG595 ИЛИ SAMSUNG HT-X20

Значи колебая се между двете защото Сонито е 540W и е 580лв, а системата за домашно кино (даже с DVD-то) е 249лв и е 600W, на мен ми трябва музика за компютъра и колкото се може по силна!!!
    Вие кое бихте ми препоръчали:
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09028073
    ИЛИ
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027437

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

machinow's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    40
    ми тествай ги на място как викат, нали са и в един магазин; иначе ватовете само ще те стоплят
    Май май, кат гледам, Сонито ще ревне /много/ повече
    DIY и нестандартно: PC->Xmos USB->PCM1704 цап -> CMOS дискретен пред -> 3-лентов активен дискретен крос -> хубави стъпалца -> 26W8861T + ER15RLY + XT25TG30-04

търговец/аудиофил Димитър Димитров's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    31
    Аз не ти препоръчвам нито една от двете!Тези ватове,които ги пишат даже и 5 такива да събереш няма да може след знака "равно" да ги получиш Защо не си купиш усилвател втора ръка и тонколони.Усилвател от 100-150Вата върви около 120-150 лв грубо казано.Говорим за RMS.Тонколоните...при тях нещата са малко по-друго яче но може би около 300лв за 2 броя за тази мощност средна хубост

Членува от
    Jun 2007
    Възраст
    64
    При така поставените условия,определено Сонито/има яка тяга за джънгър/.Самсунга ще извади сумарно реални 100вт плякайки.За една стаичка може и да стигнат,но качество,като го натиснеш-йок.
    Когато умрем, всички ставаме добри хора. Защо да не бъдем такива и когато сме живи!

А това LG HT-303SD за него пише че има 300W RMS
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09033452
    То става ли за нещо и дали е по-добро от останалите две?
    А ако взема ДВЕ LG-та като това пак ли ще е по-слабо от усилвател с колони?

Членува от
    Jun 2007
    Възраст
    64
    Значи системите са с различно предназначение.Едната е музикална система,другите са домашно кино.За музика-Сонито.А най добре,както те посъветва Митака.Отделен усилвател и ОТ.Не се подвеждай по изписаните мощности.Всичко е доста надуто.
    Когато умрем, всички ставаме добри хора. Защо да не бъдем такива и когато сме живи!

търговец/аудиофил Димитър Димитров's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    31
    При така поставените условия,определено Сонито/има яка тяга за джънгър/.Самсунга ще извади сумарно реални 100вт плякайки.За една стаичка може и да стигнат,но качество,като го натиснеш-йок.
    Момчета недейте ме разсмивайте!Аз съм продавач консултант в клон на Техномаркет в Монтана и при мен има в наличност SAMSUNG-a ,който коментирате.Недейте ме карайте да се смея какви ти 100вата

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени