Страница 26 от 28 ПърваПърва ... 16 22 23 24 25 26 27 28 ПоследнаПоследна
Резултати 626 до 650 от 676

Тема: Мод на Denon A1XV

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Цитат Публикувано от ДРГеоргиев Покажи мнения
    15-Сти Black Beauty (Duke Ellington)
    The difference between genius and stupidity is that genius have it's limits.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Сеч...
    High-End Player SONY CDP-XA50ES & DENON DVD-A1XV / High-End DENON PMA-2000IVR The ultra-high-current (UHC) MOS single push-pull amplifier technology -High end audio formats like DVD-Audio and SACD are supported by the 10Hz-100kHz frequency response of this amp /High-End modified speakers ACR RP-150

Гайкаджия ittso's Avatar
    Членува от
    Jul 2008
    И направата и гледането (слушането) на клипове в тубата за да се оцени качеството на звука, е абсолютна загуба на време.

Ако си пуснете случаен клип, пак ще добиете представа как обажда системата на Румен. И пак ще е неправилна...
    Учените са открили, че 90% от хората са симулирали еволюцията.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Радвам се, че ти харесва Дидо. Наистина не малко неща могат да се разберат от клип за една система. Не същото, но пак е информативно.
    Успях да си намеря и шайба за трафа.

DSC_0002.jpg

Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Цитат Публикувано от Rumb@ta Покажи мнения
    Радвам се, че ти харесва Дидо.
    Да харесва ми.
    Наистина не малко неща могат да се разберат от клип за една система.Не същото, но пак е информативно.
    Да така е, със мизерния звук от тубата, пак се разбира, че системата има добър звук, чува се и помещението какво прави и други разни. Естествено, че като си там на живо, вече лъсват и куп други детайли.
    Трафовете нали са тихи? (примерно да понабръмчават тихо, жужят и ей такива)
    Редактирано от ДРГеоргиев; 6 February 2019 в 19:22.
    High-End Player SONY CDP-XA50ES & DENON DVD-A1XV / High-End DENON PMA-2000IVR The ultra-high-current (UHC) MOS single push-pull amplifier technology -High end audio formats like DVD-Audio and SACD are supported by the 10Hz-100kHz frequency response of this amp /High-End modified speakers ACR RP-150

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Ааа, нищо не се чува. Тих е напълно.
    Те тороидалните бръмчат или при калпава изработка или при DC съставка в захранващото.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Днес ще е дуерски ден. Захванал съм се със закрепване на вложените елементи. Траф, радиатор, кондери…
    Чакам да стане 16ч. и пускам ъглошлайфа.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Трафа е готов. Утре радиатора.

DSC_00011.jpg DSC_0004.jpg

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Д*йба мързела.. Завърших го вече.

DSC_0007.jpg DSC_0010.jpg DSC_0016.jpg

DSC_0018.jpg DSC_0020.jpg

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Тц тц.. Сега трябва да му разсвирвам новите спойки.

После кондерите, после трфовете, после капака...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Ремонтът на "Графа", бил като музиката на Графа!

С този д'лъг път на променливото вторично на трафа до изправителя и филтровите електролити, колкото и да разсвирва все няма да свири.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Що? Иначе там им намерих място на кондерите.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    49
    Важното е кабела да е точен до милиметър...
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Този не. Оставил съм си запас, за да мога като разглобявам да имам удобство за работа. Знам ли, старозагорската група може да му намерят кусур и да променям нещо.

Другата седмица събота или неделя мисля че ще мога да го докарам до Дидо да го чуят. Хем и аз ще му чуя колоните и усилвателя.
    Редактирано от Rumb@ta; 17 February 2019 в 19:27.

Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Ще те чакам!

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    Ще се чуем.

Да не останеш само с плановете,че след като ми гостува и ме покани да му чуя системата кугарът спря да си вдига телефона и не върна дори обаждане.Добре че жената е заралийка и не съм се разкарвал специално за слухтене.

Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Ще се чуем.
    Ок Румба! Ще чакам да ми се обадиш, в Съботите съм свободен след 15:00 часа в Неделя цял ден.

Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Цитат Публикувано от Supraphon Покажи мнения
    С този д'лъг път на променливото вторично на трафа до изправителя и филтровите електролити, колкото и да разсвирва все няма да свири.
    Защо, ще ми обясниш ли!

Пиковите дозареждащи токове към електролитните кондензатори са много по-големи по амплитуда от товарния ток. Лесно могат да предизвикат излъчени смущения и брум при проводници с голяма дължина. Тук добре е, че поне проводниците са усукани един около друг, това ще намали проблемите. Реално няма да има проблем, просто, когато е постижимо, е добре да не се разхождат на големи разстояния.

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    41
    В случая нямаше начин, Супрафончо. Не исках да ги слагам близо до трафа и импулсното.

Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    Важното е кабела да е точен до милиметър...
    Тъкмо го бях забравил, напомняй регулярно!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота

Ремонтът на "Графа", бил като музиката на Графа!

Цитат Публикувано от vidolov Покажи мнения
    Да не останеш само с плановете,че след като ми гостува и ме покани да му чуя системата кугарът спря да си вдига телефона и не върна дори обаждане.Добре че жената е заралийка и не съм се разкарвал специално за слухтене.
    Е, това не го знаех, кога е било и колко пъти си ме търсил? Явно е станало някаква грешка, винаги връщам обаждане, когато някой познат ме е търсил Жалко, че така си си помислил, че се крия Но нищо не си изпуснал, сега нещата са на съвсем друго ниво, ела да чуеш, когато можеш и да изгладим недоразумението Само да знам кога, поне да е ден по-рано

Явно недоразумение.При мен също промяната е драстична.

Страница 26 от 28 ПърваПърва ... 16 22 23 24 25 26 27 28 ПоследнаПоследна

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени