Страница 39 от 40 ПърваПърва ... 14 29 35 36 37 38 39 40 ПоследнаПоследна
Резултати 951 до 975 от 976

Тема: Кой кой е в Продавалник?

Обява за продажба на касетен дек Sony TC K666. Всичко е Ок, докато не се вгледаме в снимката с главите - възпроизвеждащата секция на дискретната лазер-аморфна глава е заменена с пермалоена от реверсивен касетофон ( или дек ).
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • File Type: jpg sony1.jpg (73.2 KB, 127 преглеждания)
    • File Type: jpg sony3.jpg (61.1 KB, 158 преглеждания)

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

декаджия kpenov's Avatar
    Членува от
    Dec 2010
    Възраст
    52
    Много добра изработка.
    tape;AIWA AD-F 780.AIWA AD-F 800,AIWA AD-F 880 ,KENWOOD KX-1100HX,Technics RS-M280, SONY TC-K 815S,Technics rs-b 765,AKAI GX-6,Denon DRM-24HX,YAMAHA KX-670,ONKYO TA-2500 .ONKYO TA-2570 и други..

Един интересен субект В момента се подвизава под името Ham. Вероятно, има и други имена. Предлага разни неща, принципно, не отговарял на ЛС, но явно прави изключения. Изключенията се свеждат до уверения, че "утре го взима от сервиза на Сони", но цената става друга /по-висока/. Артикулът не е Сони, но явно това е най-авторитетното, което може да измисли. Плевен, широк център, каквото и да значи това.

Хубаво предупреждаваш, ни лошото е, че затвориха форумите в тези платформи.

Е, за това са специализираните форуми То пък, кой ли чете форуми на продавалници, базари, ОЛХ и подобни.
    Странно ми се вижда. Харесах си нещо, попитах работи ли, не се пазаря, не коментирам цени. "Лицето", да не кажа друго, ми отговаря, че "утре го взима от сервиз, но цената става по-висока" Нещо не ми вдъхна доверие. Не, че ми се ходи до Плевен, но ако му предложа, кой знае какво ще ми измисли...

Ама така говорят измамниците! Много пъти горя в продавалника! Имаше форум и дебнехме измамниците и веднага се постваше, новото им Аз!
    Много хора го четяха! Не им давахме въздух! А сега... нищо.

Bazar.bg Ham–измамник

В тази връзка, как се редактира пост. Не виждам такава опция. Сега вече го качих в заглавието, евентуално да го отразят търсачките. Не се сетих по-рано

P.S. А-ха, явно има време за редакция, после Sorry
    Редактирано от pevtimov; 2 October 2019 в 22:53.

Редактирай мнение.
    Не може да не ти излиза.

Членува от
    Aug 2015
    Възраст
    45
    Пазете се от SANDIS от София. Продава техника след профилактика, а реално вътре е всичко разнебитено. Нямал никаква представа и вина, понеже бил дал 15 лева на майстор, който правил профилактиката и му били казали, че всичко е тип-топ ......
    Редактирано от sa-ex510; 3 October 2019 в 10:05.
    R2R Akai 4000DS mk2 + Deck Pioneer CT-506 + Amp Pioneer SA420 + Респром УС-221 + ОТМ 1-02

"Аз отдавна не се дразня от хора около мен, от които не зависи личното ми щастие и не ни свързват чувства.
    Пускайте катализатори на ферментационния им процес и после просто приемайте винаги с усмивка резултатите от кипежа." - hifiresearch74

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    Много некоректен е и Еди Спасов от София, който ми продаде преди време касетен дек на TEAC, със сменяна глава, незаписващ изобщо, вероятно заради смяната й. Подвизава се с различни имена и профили в bazar.bg и olx.bg, включително с женски имена. Името му от пратката е Едуард Спасов .

Членува от
    Aug 2015
    Възраст
    45
    Дай актуален профил, защото е същия хубавец, за който писахаз и си е изтрил профила февруари.
    R2R Akai 4000DS mk2 + Deck Pioneer CT-506 + Amp Pioneer SA420 + Респром УС-221 + ОТМ 1-02

"Аз отдавна не се дразня от хора около мен, от които не зависи личното ми щастие и не ни свързват чувства.
    Пускайте катализатори на ферментационния им процес и после просто приемайте винаги с усмивка резултатите от кипежа." - hifiresearch74

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    Чак телефон не пазя, това беше миналата година някъде. А ето този Видинчанин също е много интересен индивид, зачетете обявата, наглостта е безпардонна: https://bazar.bg/obiava-18991316/sab...s-shveitsariia

kalchev73's Avatar
    Членува от
    Sep 2012
    Възраст
    46
    Имам нещо за продаване в Базара и втори път получавам това:
    подател " Влади"- " fgffgАртикул за продажба? от името на майка ми, тя наистина се интересува да купи от вас. Моля, отговорете директно със снимка на нейния имейл за по-добър отговор ...... muratsavatic@gmail."
    Не съм отговарял.
    Та някой има ли идея за кво иде реч
    Компютър > Цапче > Як амп > Тонколонки "Zet Fi X" HI-END
    Без музика живота щеше да е една грешка .

Един приятел каза:"Става задължително писането на шльокавица, кървавица и бахур, жаргон, сленг, арго и всякакви изобщо професиолекти. Също така трябва да се пише на македонски, руски, грузински и развален сръбски! В съвсем краен случай на английски, но ръководството ще гледа на това с лошо око."

Да и аз имах същото !?

martin11's Avatar
    Членува от
    Jun 2008
    Възраст
    52
    И аз имам същото,явно е някаква измама.

rutcho's Avatar
    Членува от
    Jan 2007
    Възраст
    54
    Разбира се, че е измама.
    Познава се лесно - не е указано какво точно се интересува да купи, назовано е просто "артикул", показател, че става дума за масово съобщение. Всичко останало също е абсурдно.
    Такъв подател е най-добре да се докладва.
    Най-често и от това няма нужда, зщото администраторите вече са премахнали въпросния "потребител".
    Редактирано от rutcho; 10 October 2019 в 11:51.

Членува от
    Aug 2015
    Възраст
    45
    Е, аз моя човек нали го докладвах. В общи линии отговора на администраторите беше, че ако не ми изнася, да не ползвам сайта.

v-music's Avatar
    Членува от
    Jan 2009
    Възраст
    59

Иван Дъбев 0878115118 некоректен

Ето още един некоректен. Даже не благоволи да отиде до офиса на Еконт.

Град Пловдив

офис на Еконт ЖП ГАРА
    Иван Дъбев
    0878115118

L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Цитат Публикувано от sa-ex510 Покажи мнения
    Е, аз моя човек нали го докладвах. В общи линии отговора на администраторите беше, че ако не ми изнася, да не ползвам сайта.
    В кой сайт се случва това? Можеш ли да цитираш целия отговор без лични данни?

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    Аз искам малко да обърна внимание не само на кокошкарите, но и на крупните търговци. Хайде, честно ми кажете с ръка на сърцето. Тези тонколони струват ли си 550 лева. Ама честно.

Линк: https://bazar.bg/obiava-24972165/ton...t-lab-series-1

Колони, които са с някакви китайски пластмасови басови говорители от съвсем друга епоха, без етикетите си отзад, едната е с боядисван преден и заден панел в черно с баданарката, слагани са вероятно в България тези айляшки гофри от всичко по лев, които с някакво ножче са отрязани, за да се пригодят към дупките на винтовете, на рамката. Колони, които са с лепен заден панел на едната със силикон или лепило, грозно и от кварталният майстор. Кажете с ръка на сърцето, това коректен човек ли е, след като никъде не е описал всичко това. А то е очевадно. Как да си купя нещо от такъв човек? Не, че съм тръгнал.

Ето как изглеждат оригиналните тонколони, просто за сведение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

koko_74's Avatar
    Членува от
    Dec 2011
    Възраст
    48
    Аз се извинявам за неточното описание, освен басовите говорители Неоригинални са и пищялките. Можете сами да сравните.
    В такъв случай публикуваните в обявата характеристики на тези тонколони отдавна не отговарят на истината, поради сменените драйвери, а вероятно не само.

ПРОИЗВОДСТВО: 1970 гoд.
    ДВУЛЕНТОВИ ТОНКОЛОНИ
    ОТВОРЕН ОБЕМ
    МОЩНОСТ: 60 – 160 вата
    ИМПЕДАНС: 6 ома
    ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН: 30 – 25.000 Hz
    КРОСОВЪР ЧЕСТОТА: 1500 Hz
    НИСКОЧЕСТОТЕН ГОВОРИТЕЛ: 12″ инча
    ВИСОЧИНА – 69 см.
    ШИРОЧИНА – 38 см.
    ДЪЛБОЧИНА – 35 см.
    ОБЩО ТЕГЛО – кг.
    ПРОИЗВЕДЕНИ В АМЕРИКА

https://www.ebay.co.uk/itm/ESS-AMT-T...AAAOSwL4BZrxnl

в сравнение с горната цена - 550 лв той само за дървенията ги иска - китайските говорители са подарък, ама аз честно и 99 лв не давам
    Редактирано от morandis; 11 October 2019 в 21:37.
    Изповядвам единний светъл комунизъм, поправител недъзите на обществото.
    Чакам събужданието на народите и бъдащий комунистически строй на целия свят. - Галац, 20 април 1871 г., Хр. Ботйов

Ето пак получавам подобно съобщение . fggffg Здравейте! Имам интерес да закупя Вещ Моля пишете ми на моя имейл marybilmin@gmail.com защото рядко влизам тука и ми прикачете допълнителни снимки за да се разберем.
    Благодяря предварително!

Не обръщайте внимание на подобни съобщения! Нека си пишат.

kalchev73's Avatar
    Членува от
    Sep 2012
    Възраст
    46
    Пак, но сега пък някъв Ицо
    " gfgf Здравейте! Имам интерес да закупя Вещ Моля пишете ми на моя имейл marybilmin@gmail.com защото рядко влизам тука и ми прикачете допълнителни снимки за да се разберем
    Благодяря предварително! "
    Дааа, криминална тъпня няква се шири в Базара
    Компютър > Цапче > Як амп > Тонколонки "Zet Fi X" HI-END
    Без музика живота щеше да е една грешка .

Един приятел каза:"Става задължително писането на шльокавица, кървавица и бахур, жаргон, сленг, арго и всякакви изобщо професиолекти. Също така трябва да се пише на македонски, руски, грузински и развален сръбски! В съвсем краен случай на английски, но ръководството ще гледа на това с лошо око."

Страница 39 от 40 ПърваПърва ... 14 29 35 36 37 38 39 40 ПоследнаПоследна

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени