Резултати 1 до 4 от 4

Тема: лампов предусилвател за създване на хибирд.... идеи?

Чуващ кабели.... bmw_e30's Avatar
    Членува от
    Jun 2011
    Възраст
    32

лампов предусилвател за създване на хибирд.... идеи?

здравейте колеги....
    та на кратко да обесня каква ми е идеята....
    имам крайно стъпало harman/kardon hk870 което заводско върви с предусилвател хк825 който нямам...
    и тъй като стъпалото работи в клас АБ(а до 30 вата уж работи само в клас А) също така няма ООВ си мисля че ще е добре да му сложа лампички за предусилване....
    в момента му пускам сигнал само от усб дак на който сигнала му така или инъче не е много силен и максималната мощност в момента е не повече от 50 вата....
    та искам някой проста схемичка (с лесно намираеми лампи) на някой предусилвател който е лесен за изпълнение и няма нещо особенно при подкаравнето му....
    идеята е да си го сглобя сам.... досега с лампи нямам опит но предполагам не е толкова различно....
    мерси предварително

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Членува от
    May 2011
    Възраст
    31
    Здравей,поздрави от БМВ клуба.Тъй като скоро ще се пуска поръчка за готов лампов модул(за справка тази тема) http://www.bgaudioclub.org/showthrea...B4%D1%83%D0%BB Ти предлагам да изчакаш и да се включиш със нас.Платката излиза ориентировъчно около 50лв.но си заслужава отвсякъде.

Келеш, с голяма уста DJPOPA's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    42
    Колега, последно какво реши ? Аз ли ще правя предусилвателя или някой друг ? Ако ще го правя аз, ще го съобразим с особенностите на изхода от ДАК-а (все пак нали ДАК-чето е мое дело), така че да отпаднат изходните му декуплиращи електролитни кондензатори. Може да се направи и въобще без кондензатори в изхода, но ще струва повече. И ще е доста по-качествено.
    "НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ПРОБЛЕМ НА БЪЛГАРИНА Е, ЧЕ СМЯТА ХОДЕНЕТО НА ПСИХИАТЪР ЗА СРАМНО НЕЩО" DJPOPA, 2012
    "СЕЛЯНИНЪТ МОЖЕ И ДА НАПУСНЕ СЕЛОТО, НО СЕЛОТО НИКОГА НЕ НАПУСКА СЕЛЯНИНА" народна мъдрост

Чуващ кабели.... bmw_e30's Avatar
    Членува от
    Jun 2011
    Възраст
    32
    ей сега ще ти звънна да се разберем

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •