Страница 2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна
Резултати 26 до 50 от 68

Тема: Коста Рахнев-ами човекът може и прави

Членува от
    Apr 2009
    Възраст
    59

ь

Благодаря на майстора! Оправи ми бързо и качествено 4 говорителя, които бях отписал. Доволен съм, като слон.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

търговец/аудиофил Димитър Димитров's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    32
    Аз съм още един доволен клиент. Човека ми оправи много сполучливо нискочестотните високоговорители на любимите ми тонколони. Работи грижливо и знае какво прави. Цените са му повече от народни. Силно го препоръчвам!

Членува от
    Sep 2008
    Възраст
    28
    Изключително съм доволен от работата на Коста.Много сериозен и грамотен човек.Препоръчвам го на всички !

Слушател
    Членува от
    Apr 2009
    Възраст
    42

Браво

БРАВО. И от мен едно голямо браво. Абсолютен професионализъм, всичко е изпипано до последния детайл, просто нямам думи. Горещо препоръчвам. Да е жив и здрав и още дълги години да ни радва и помага. Благодаря Коста
    МУЗИКАТА Е ПО-ВЪЗВИШЕНО ОТКРОВЕНИЕ ОТ ВСЯКА МЪДРОСТ ИЛИ ФИЛОСОФИЯ> Бетховен

Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    55
    И да добавя: Човека е много точен и услужлив. Лятото ходих до Девин и му поисках един магнит за ден два и той веднага се отзова. След два дена му го върнах, но факта, че услужва на непознат говори много за него. Хиляди благодарности, Коста!

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    39
    Много добър човек. Препоръчвам го на всички. Огромни благодарноси бате Коста.

Аз също опрях до услугите на г-н Рахнев и съм изключително доволен от бързата му реакция и добре свършена работа! Моето задание не беше свързано с високоговорители - пренави ми човека бобина на електромагнит. Изчитайки мненията на хора от цялата страна за него, ми стана, че към него е добре да се обърна за решаването на проблема ми .
    Да е жив и здрав човека и още дълго дълго да радва хората с труда си!

Днес получих двата говорителя които му бях пратил за ремонт и отново потвърди мнението ми - че човека просто е майстор и то много кадърен!Препоръчвам го на всеки който има подобна техника за ремонт!
    Благодаря

И аз се убедих в невероятния му професионализъм,човекът просто си разбира от работа и я върши по-възможно най-добрия начин.Днес си получих говорителите(амфитон), резултатът беше възхитителен,говорителите свирят перфектно.Ако ви се налага да използвате услугите му, не се колебайте,няма да съжалявате.Благодаря г-н Рахнев !

THANK-YOU--thank-you-thanks-ty-smiley-emoticon-000280-huge.png

Все пак моля г-н Рахнев да каже какво прави - това, че поправя говорители е ясно, но само това ли? Не, че е малко, напротив, но от темата не става ясно какви други дейности извършва.

ditronix's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    65
    Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    http://www.bgaudioclub.org/showthread.php?4460-%D0%90%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B5%D 0%BB%D0%B8

Костадин Крумов Рахнев-Loudspeaker fixer 0885 067 687 , 0878 627 135
    http://biliar.snimka.bg/photos-from-...96488.18464880
    skipe:kocito8
    Measurement "T/S"parameters.
    Inductor soft.,inductors.
    ателие,асамблиране, ремонт на говорители. Хай-фи тонколони,окомплектовка. 0885067687 Костадин Крумов - гр.Девин.

На предната страница. Няколко поста по-напред. Аз такава темичка бих я зачел от самото начало.
    Редактирано от ditronix; 17 April 2014 в 18:28.
    Главен инспектор в отдел "ГРАМАТИЧЕСКА ПОЛИЦИЯ"

НЕ Е ВАЖНО КОЙ СИ, А КОЛКО СТРУВАШ!

Членува от
    Feb 2009
    Възраст
    58

говорители

Много благодаря за добрите думи!
    Има и други, всеотдайни и способни майстори в БГ,аз гледам само да си върша работата по най добрия възможен начин.
    Весели Празници!
    Костадин Крумов Рахнев-Loudspeaker fixer http://biliar.snimka.bg/arts/12-quot...07087.31040447
    skipe: kocito81
    Measurements: "T/S"parameters,''MLS''. Inductor soft.,inductors.Filters.
    0885 067 687 0896 317 930

Весели празници на всички!

Цитат Публикувано от biliar Покажи мнения
    Благодаря за добрите думи на всички писали!Ще направя всичко възможно и в бъдеще, да си върша работата коректно и професионално.
    Браво това са думи на коректен и истински човек адмирации !

Nikolay35's Avatar
    Членува от
    Oct 2009
    Възраст
    53
    Четейки добрите отзиви от работата на Коста Рахнев реших и аз да ползвам услугите му. Имах нужда от смяна на гънки.Говорителите ми бяха ремонтирани качествено -гънките бяха точно центровани и добре залепени. Но какво ми направи добро впечатление ?Обаждам му се и казвам : "Имам нужда от вашите услуги" -уточнявам за какво става въпрос. Коста отговаря: "Ангажиран съм с поръчки до еди коя си дата .След това мога да приема и вашата поръчка. Ремонтът ще трае толкова дни и ще струва толкова лева. Устройва ли ви?" Казвам: "Устройва ме". Идва въпросният ден .Коста се обажда: "Може да пращате говорителите". След няколкото дни ,за които се договорихме пак се обажда: "Говорителите ви са готови" и ми ги праща обратно .Освен от работата останах доволен и от отношението на този Човек към мен. Благодаря!, и му желая здраве!

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    43
    Цитат Публикувано от Nikolay35 Покажи мнения
    Четейки добрите отзиви от работата на Коста Рахнев реших и аз да ползвам услугите му. Имах нужда от смяна на гънки.Говорителите ми бяха ремонтирани качествено -гънките бяха точно центровани и добре залепени. Но какво ми направи добро впечатление ?Обаждам му се и казвам : "Имам нужда от вашите услуги" -уточнявам за какво става въпрос. Коста отговаря: "Ангажиран съм с поръчки до еди коя си дата .След това мога да приема и вашата поръчка. Ремонтът ще трае толкова дни и ще струва толкова лева. Устройва ли ви?" Казвам: "Устройва ме". Идва въпросният ден .Коста се обажда: "Може да пращате говорителите". След няколкото дни ,за които се договорихме пак се обажда: "Говорителите ви са готови" и ми ги праща обратно .Освен от работата останах доволен и от отношението на този Човек към мен. Благодаря!, и му желая здраве!
    Да Николай, такъв е Рахнев... Коректен!
    High-End Player SONY CDP-XA50ES & DENON DVD-A1XV /High-EndDENON PMA-2000IVR The ultra-high-current (UHC) MOS single push-pull amplifier technology -High end audio formats like DVD-Audio and SACD are supported by the 10Hz-100kHz frequency response of this amp /High-End modified speakers ACR RP-150

Здравейте! Мноо съм доволен от работата на Костадин Рахнев. В резултат :
    Спестени средства над 500 лв
    Спестено време поне 1 месец
    Спестени главоболия безброй
    За г-н Рахнев мога да добавя, че освен специалист е и страхотен човек.
    Ако желаете коректни услуги и отношение - той е!

Слушател Въле's Avatar
    Членува от
    Nov 2014
    Възраст
    24
    PB303289.jpgПреди-before.jpgOrder.jpgPC103367.jpgPC103368.jpgPC163443.jpgPC103381.jpgPC113402.jpgPC173455.jpgP3193884.jpgP2243752.jpgPC173461.jpgPC173458.jpg

Историята в картинки.Една снимка равна на хиляди думи, нали така?
    Коцито ми свърши толкова голяма услуга, от поръчка на оригинални гънки, освежаване на кутиите, измерване на филтрите, намиране на липсващ висикочестотен говорител и много други съпътстващи неща.
    В момента ми разработва проект ОТ с широколентов говорител тип "Букшелф", за да не се налага да ги въртя във всички посоки в пространството за да намеря най-доброто звучене.По-натам и за него ще стане въпрос. Коце жив и здрав, хората оценят труда ти, не го забравяй!PC163439.jpgPC163444.jpgPC163446.jpgPC163445.jpgPC163440.jpg
    Този който пита е глупак за пет минути, a този който не пита остава глупак завинаги.

Система

illmatic's Avatar
    Членува от
    Dec 2010
    Възраст
    37
    И аз искам да благодаря на г-н Рахнев. Преди седмица си получих тонколоните, които му бях изпратил за реставрация. Не мога да спра да им се радвам, а ги бях отписал. Какво точно е правил по филтрите и драйверите само той си знае, но резултатът е "УАУ". За вниманието и професионализма с които подхожда към дадено изделие, цените са повече от народни. Препоръчвам с две ръце.
    Тонколоните са Magnat sp-50 monitor.

Nasko's Avatar
    Членува от
    Jun 2008
    Възраст
    64

ЧРД, Рахнев!

А днес Костадин Рахнев има рожден ден!
    Колега, да си жив и здрав още много години, да радваш съфорумците ни с безупречния си майсторлък!
    Наздраве!

ichikonti's Avatar
    Членува от
    Mar 2013
    Възраст
    52
    Жив и здрав бъди!!!ЧРД.

berov's Avatar
    Членува от
    Apr 2007
    Възраст
    60
    Наздраве!

Само най-добри пожелания на Коцето!

Слушател Въле's Avatar
    Членува от
    Nov 2014
    Възраст
    24

Коце още много години да имаш добри приятели и доволни клиенти.Жив и здрав, Вълето ;)

Коце,
    още много години да имаш добри приятели и все повече доволни клиенти. Жив и здрав, Вълето

Преди.jpg След.jpg Коста Рахнев.jpg Говорители..jpg
    Този който пита е глупак за пет минути, a този който не пита остава глупак завинаги.

Система

търговец/аудиофил Димитър Димитров's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    32
    Късно видя... ЧРД, жив и здрав, колега!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 1 2 3 ПоследнаПоследна

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си