Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 4 5 6 7 8
Резултати 176 до 193 от 193

Тема: Новите OPPO

Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    Какво е агресивна реклама тук и какъв да е контрола върху търговците в тоя Форум, се занимавам с това почти от първият му ден на съществуването...така стана, че това си "заплюх" сам. Т.е., отговарям ти, че не съм избиран с конкурс или по случайност.
    Полезността на всеки търговец тук за останалите и дали да си "развява байряка", пак решаваме ние. Т.е., докато пишеш тук, трябва да се съобразяваш с това! На други места не ме интересува как е и какво може или не може.
    Е , виждаш колко пиша тук, грабнахте ми интереса от първия ден на регистрацията. Вие дори и политика за реклама нямате. Само препродавачи на продукти шеста употреба се развяват тук , а иначе ми се обяснява за касови бонове и гаранции, схващаш ли колко е смешно това ? Но както сам каза, ти си този, който го определя , по собствена преценка

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    Съвсем съзнателно провеждана политика! Нещо против ли имаш, сами да си я избираме и да не сме зависими от това, никой да не смее да каже дума срещу някой рекламодател, от който се предполага, че имаме финансова изгода и трябва да му пазим гърба, за сметка на обикновен потребител, който иска да сподели нещо нелицеприятно!?
    Иначе, нито сме НАП, нито сме Икономическа полиция и не ни интересуват финансовите потоци на който и да е. Тук е технически ориентиран форум, за аудио, като се стремим да има обективност и плурализъм! Можем да разчекнем някое техническо решение на конкретен продукт. Можем да го оплюем или възвеличаем, без да се съобразяваме с търговските интереси, на който и да е.
    Интересува ни, и да няма и заобикаляне на правилата за рекламиране, в една готова и силно сeгментирана аудитория, каквато се явява тук, членската маса и случайните посетители на най-големият форум за аудио в България!
    Истината е една, и тя е, че ... няма една истина!

Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.

Съвсем съзнателно провеждана политика! Нещо против ли имаш, сами да си я избираме и да не сме зависими от това, никой да не смее да каже дума срещу някой рекламодател, от който се предполага, че имаме финансова изгода и трябва да му пазим гърба, за сметка на обикновен потребител, който иска да сподели нещо нелицеприятно!?
    Иначе, нито сме НАП, нито сме Икономическа полиция и не ни интересуват финансовите потоци на който и да е. Тук е технически ориентиран форум, за аудио, като се стремим да има обективност и плурализъм! Можем да разчекнем някое техническо решение на конкретен продукт. Можем да го оплюем или възвеличаем, без да се съобразяваме с търговските интереси, на който и да е.
    Интересува ни, и да няма и заобикаляне на правилата за рекламиране, в една готова и силно сeгментирана аудитория, каквато се явява тук, членската маса и случайните посетители на най-големият форум за аудио в България!
    Ти май не си разбрал досега за какво иде реч. Аз съм само посетител тук, без интереси към твоята аудитория, Определяй си каквито си искаш правила, не ме вълнуват, но би било добре да вършиш нещата,с които си се заел, както трябва. Вие на практика нямате интерес някой да рекламира при вас. Писал съм преди време на някакъв самоопределил се за тая работа и той дори не си направи труда да ми отговори, ето това ви е рекламната политика тук Иначе , както се вижда, добре можете да плюете, а определени елементи да лъжат и да клеветят. Нали знаеш кои хора оплюват ?

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    Избрал си си да работиш в сфера, където всеки може да изрази субективно мнение и да каже, че му харесва или не му харесва нещо!
    Иначе, ми е все тая какво продаваш или не продаваш. Щом си толкова "силен" и нямаш нужда от този Форум, мога спокойно да изтрия темите свързани с теб и твоите продукти и да, благодаря за забележката! Трябва да следя по-внимателно изявите ти тук, дали не прекрачват границата на авторекламата...

Избрал си си да работиш в сфера, където всеки може да изрази субективно мнение и да каже, че му харесва или не му харесва нещо!
    Иначе, ми е все тая какво продаваш или не продаваш. Щом си толкова "силен" и нямаш нужда от този Форум, мога спокойно да изтрия темите свързани с теб и твоите продукти и да, благодаря за забележката! Трябва да следя по-внимателно изявите ти тук, дали не прекрачват границата на авторекламата...
    Едно е да изразиш мнение, обективно или субективно , друго е да плюеш, трето е да клеветиш, виждам,че не правиш никаква разлика, все пак си любител-ентусиаст. И да, нямам нужда от този форум за реклама, процентно моите клиенти не са тук. Можеш да изтриеш всичките ми постове и да спиш довечера спокойно,че си направил едно добро дело Само този пост го остави иначе може да се наложи да се разхождаш до София като свидетел по делото, което днес адвоката ми ще заведе срещу потребителя Тони, въпреки че съм свалил всичко. Знаеш каква е бюрокрацията в България.

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    От чисто любопитство...как ще накараш прокурор, да изисква IP адреса по законен ред и се установи самоличността на потребител, заради изказани съмнителни търговски предположения в интернет?! Да ти кажа ли - НИКАК! Евентуално за неща с националната сигурност, но пък тогава не са необходими изобщо тези мерки и службите знаят как...
    Има отдавна становище по въпроса а и IP-то не е доказателство за нищо. Ще станеш за смях и ти и адвоката ти, но кой, каквото си направи, никой не може да му го направи. И този скрийншот си копирай, да ти се посмеят. Всеки може да седи зад някакво IP или да ползва обществени хъбове.
    Половината ползватели на интернет трябваше да са осъдени...по форумите постоянно се псуват и обиждат, ама никой наказан няма, защото няма механизъм по който да се осъществи!
    Изобщо, само пара изпускаш и плашиш гаргите...

От чисто любопитство...как ще накараш прокурор, да изисква IP адреса по законен ред и се установи самоличността на потребител, заради изказани съмнителни търговски предположения в интернет?! Да ти кажа ли - НИКАК! Евентуално за неща с националната сигурност, но пък тогава не са необходими изобщо тези мерки и службите знаят как...
    Има отдавна становище по въпроса а и IP-то не е доказателство за нищо. Ще станеш за смях и ти и адвоката ти, но кой, каквото си направи, никой не може да му го направи. И този скрийншот си копирай, да ти се посмеят. Всеки може да седи зад някакво IP или да ползва обществени хъбове. Изобщо, само пара изпускаш и плашиш гаргите...
    Ти остави на адвоката ми да свърши тази работа, той е квалифициран в тези неща, първо има други процедури, преди да се стигне до прокурор. Има си специализирано звено поне от 3 години , което се занимава с интернет. Тук вече и ти неусетно сам влизаш в схемата , като се опитваш да вмениш , че е невъзможно да се раздаде правосъдие / може да се тълкува с цел защита на клеветника / и също можеш да бъдеш подведен под отговорност ако адвокатът ми прецени , че е необходимо. Не си мисли,че ще оставя някакви случайници да ме клеветят безнаказано. Имам ресурс да стигна до края, запомни го добре. Дали във форум, дали на друго място, въпросът е принципен.

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    Ааа..."друго място"... Ясно!
    Виж, схемите с манипулациите и хвърлянето на прах са ми ясни. Вероятно, можеш да сплашиш незапознатите. Но олекваш в очите на запознатите. Не знам дали го осъзнаваш... Печелиш някакво имагинерно, виртуално помпане на егото си за пред хората, но губиш уважението на голяма част от тях, които са на ясно с нещата.
    Изобщо, интеренет общуването не е лесна работа!

Ааа..."друго място"... Ясно!
    Виж, схемите с манипулациите и хвърлянето на прах са ми ясни. Вероятно, можеш да сплашиш незапознатите. Но олекваш в очите на запознатите. Не знам дали го осъзнаваш... Печелиш някакво имагинерно, виртуално помпане на егото си за пред хората, но губиш уважението на голяма част от тях, които са на ясно с нещата.
    Изобщо, интеренет общуването не е лесна работа!
    Добре, щом така смяташ ... ти си тоя , който модерира тук. Но знаеш ли какво ми прави впечатление ? Ти нямаш юридически познания , изобщо не влизаш в графа запознати, видно е, почваш да се стягаш, защото вече предполагаш накъде ще се развият нещата и че съм абсолютно сериозен. Не разбираш какво е его, не си наясно изобщо с модерирането, не вземаш адекватно отношение по въпроса, от което следва да си зададем въпрос защо прикривате с другия модератор потребителя Тони , кой е той или просто прикривате собствената си некомпетентност атакувайки ме агресивно? Темата е прочетена над 27 000 пъти, какво ти говори това ? Аз уважавам адекватните потребители на форумите, но нямам нужда от уважението на никого, не изпитвам такава потребност. За мен е важно аз да съм коректен към всички и ми е крайно неприятно , когато получавам клевети в публичното пространство. Но явно все още не можеш да го разбереш, затова и си в опозиция.

Научете се, ти и адвоката ти, да различавате клевета отправена от потребителско име​, и същата отправена от личност.
    Тук вече и ти неусетно сам влизаш в схемата , като се опитваш да вмениш , че е невъзможно да се раздаде правосъдие / може да се тълкува с цел защита на клеветника / и също можеш да бъдеш подведен под отговорност ако адвокатът ми прецени , че е необходимо.
    Са флезнах ли у схемата?

P.S.
    Малко по-сериозно: на мястото на твоето потребителско име, моето потребителско име би напуснало този Форум, тихо и кротко - сега.
    "And whosoever was not found written in the book of life was cast into the lake of fire."
    Hail SATAN

Цитат Публикувано от bobocamaro Покажи мнения
    Научете се, ти и адвоката ти, да различавате клевета отправена от потребителско име​, и същата отправена от личност.

Са флезнах ли у схемата?

P.S.
    Малко по-сериозно: на мястото на твоето потребителско име, моето потребителско име би напуснало този Форум, тихо и кротко - сега.
    Значи не си наясно и ти , твоето потребителско име може да напусне форума, когато си пожелае, това е твое право

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    Цитат Публикувано от titan Покажи мнения
    Добре, щом така смяташ ... ти си тоя , който модерира тук. Но знаеш ли какво ми прави впечатление ? Ти нямаш юридически познания , изобщо не влизаш в графа запознати, видно е, почваш да се стягаш, защото вече предполагаш накъде ще се развият нещата и че съм абсолютно сериозен. Не разбираш какво е его, не си наясно изобщо с модерирането, не вземаш адекватно отношение по въпроса, от което следва да си зададем въпрос защо прикривате с другия модератор потребителя Тони , кой е той или просто прикривате собствената си некомпетентност атакувайки ме агресивно? Темата е прочетена над 27 000 пъти, какво ти говори това ? Аз уважавам адекватните потребители на форумите, но нямам нужда от уважението на никого, не изпитвам такава потребност. За мен е важно аз да съм коректен към всички и ми е крайно неприятно , когато получавам клевети в публичното пространство. Но явно все още не можеш да го разбереш, затова и си в опозиция.
    Никой нищо не прикрива и никаква опозиция не съм. Включих се, като пряко отговорен към всичко свързано с търговските взаимоотношения и рекламната дейност тук. Не познавам и потребителят Тони и взимам само страна на интересите на Форума и политиката, която провеждаме относно търговците. Но ти не разбираш, как постоянно си вкарваш автоголове...
    След като вече е явна трибуна темата и както казваш, над 27 000 пъти е прочетена, се сети колко "добра" реклама си правиш и колко потенциални клиенти си отблъсна с това арогантно отношение. Мислех да я изтрия темата (или поне част от мненията), като подчертано с рекламна насоченост, но нека седи целият сеир със заплахите ти на показ! Всеки потенциален клиент ще се замисли, дали да има отношения с хора с подобно поведение.

IP address

Сменете още сега в базата данни въпросния IP address и "когато прокурора или друго специализирано звено го поиска" му дайте този с който влиза titan във форума, а най-отворени няма, така че приказката за другото място буди смях и умиление.
    Иначе Oppo са голема работа, мисля да си взема няколко ;-0

Не го написах горното на лично на модератора, с надеждата да подразня някои от участващите в тази дискусия.
    Редактирано от v.georgiev; 26 July 2017 в 14:25.

Цитат Публикувано от v.georgiev Покажи мнения
    Сменете още сега в базата данни въпросния IP address и "когато прокурора или друго специализирано звено го поиска" му дайте този с който влиза titan във форума, а най-отворени няма, така че приказката за другото място буди смях и умиление.
    Иначе Oppo са голема работа, мисля да си взема няколко ;-0

Не го написах горното на лично на модератора, с надеждата да подразня някои от участващите в тази дискусия.

Късно е вече Тони ще си получи точно това, което е поискал.

"Никой нищо не прикрива и никаква опозиция не съм. Включих се, като пряко отговорен към всичко свързано с търговските взаимоотношения и рекламната дейност тук. Не познавам и потребителят Тони и взимам само страна на интересите на Форума и политиката, която провеждаме относно търговците. Но ти не разбираш, как постоянно си вкарваш автоголове...
    След като вече е явна трибуна темата и както казваш, над 27 000 пъти е прочетена, се сети колко "добра" реклама си правиш и колко потенциални клиенти си отблъсна с това арогантно отношение. Мислех да я изтрия темата (или поне част от мненията), като подчертано с рекламна насоченост, но нека седи целият сеир със заплахите ти на показ! Всеки потенциален клиент ще се замисли, дали да има отношения с хора с подобно поведение. "

Да ти обясня, че лоша реклама няма и автоголове няма , само голове, има нерегламентирана реклама. Утре ще ти покажа нещо интересно Какво значи потенциални клиенти бе човек ? Потенциалните клиенти от тук съм ги привлякъл отдавна, по друг начин. Само тук един младеж , вещ в размяната на ip-та се зарече да си вземе няколко ОРРО та , но какво да правя ?? )) Глоби ме още веднъж с 2 точки )))

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    Цитат Публикувано от titan Покажи мнения
    ...Да ти обясня, че лоша реклама няма ...
    Тая мантра е за самоуспокояващи се наивници. Има и още как...особено в сегашното мнително общество и огромна конкуренция. Но няма как да знаеш, кое - колко е повлияло.

Тая мантра е за самоуспокояващи се наивници. Има и още как...особено в сегашното мнително общество и огромна конкуренция. Но няма как да знаеш, кое - колко е повлияло.
    Нали ти обещах утре да ти покажа нещо )

Ще ми е интересно да разбера как и на колко ще осъдят Тони. Надявам се Титан да разкаже.

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    51

Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 4 5 6 7 8

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •