Страница 45 от 45 ПърваПърва ... 20 35 41 42 43 44 45
Резултати 1,101 до 1,110 от 1110

Тема: Малко от играчките на един приятел

AKAI АТ-М739L tuner, AKAI АР-М719 turntable

Продължаваме с останалите членове на системата.Това са Тунера АТ-М739L и Грамофона АР-М719.Двете устройства са в отлично състояние.Грамофона е с оригиналната си доза.Остана само ЦД плейъра, но той в момента е даден за рекап и следващата седмица ще го покажа както и цялата системка.По принцип тази система се е предлагала с оригинални АКАЙ озвучителни тела, но не съм сигурен че ще мога да ги намеря, иначе не бих се отказал.И така няколко смнимки на последните две устройства както и цялата системка до тук

IMG_0370.jpgновите членове IMG_0371.jpgпод капакаIMG_0372.jpgсистемата до тук
    Редактирано от АудиоИдиот; 22 June 2017 в 20:19.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Reference Master Amplifier AKAI- AM 93

И докато стане ЦД плейъра на другата система,да ви грабна очите с една яка тупалка.Това е усилвателя AKAI- AM 93,серията Reference Master.
    Спечелил награда за най-добър Усилвател през 1991г. С вграден ДАК,изходна мощност 2 х 132 Вт/8 ома на канал. Представяне -доста над очакванията.
    Някой ще каже - ми нали имаш AKAI- AM 95. Да, но той си има система, а двата дека AKAI GX8 и AKAI GX6 останаха като сирачета и за това реших да ги обзаведа с този хубав усилвател а после може и към тях да прибавя един ЦД плейър и едно тунерче. Между другото по форумите всички хвалят повече този усилвател от колкото 95-цата.Може и да има причина .Казват че дака му бил по добър а и понеже бил за Щатите бил с по добри компоненти. Ето ви няколко кадъра на Монстера

IMG_0366.jpg IMG_0365.jpg akai am-93.jpg
    Редактирано от АудиоИдиот; 23 June 2017 в 17:54.

Браво Ангеле! Аз ще съм с 35 от понеделник!
    Дойдоха времена нелепи, в които луди водят слепи

LUXMAN D105U Tube CD Player

А ето и първото сериозно попадение.Това е хибридния ЦД плейър на LUXMAN - модела D105U.Машина в чудесно състояния и напълно отговаряща на изискванията да застане като компонент в Системата на М05/С05. Изключитено мек кадифян тембър, балансирани среди и брилянтни високи.Лампите са подновени ,така че човек може спокойно да се облегне на декларираните параметри.Ето и няколко снимки на красавеца.

IMG_0369.jpg IMG_0368.jpg Lux d105u.jpg

Когато мога ще ви постна цялата система,заедно с последното попълнение

Цитат Публикувано от АудиоИдиот Покажи мнения
    А ето и първото сериозно попадение...
    Пет години по-късно и след 45 страници алабализми вече имаме "и първото сериозно попадение..."

Ееееех ако ме слушаше
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Пет години по-късно и след 45 страници алабализми вече имаме "и първото сериозно попадение..."

Ееееех ако ме слушаше
    Кое му е сериозното на този плеър? Имам два такива, единия е сток версия и звучи ужасно, а другия е класи над сток версията, обаче е модната от Аспарух.
    Живота е твърде кратък, за да слушаме лошо hi-fi...

А ето и първото сериозно попадение.Това е хибридния ЦД плейър на LUXMAN - модела D105U.Машина в чудесно състояния и напълно отговаряща на изискванията да застане като компонент в Системата на М05/С05. Изключитено мек кадифян тембър, балансирани среди и брилянтни високи.Лампите са подновени ,така че човек може спокойно да се облегне на декларираните параметри.Ето и няколко снимки на красавеца.

IMG_0369.jpg IMG_0368.jpg Lux d105u.jpg

Когато мога ще ви постна цялата система,заедно с последното попълнение
    Направо ще се разплача, колко много от нищо. Ако беше казал, че търсиш такъв щях да ти подаря един и то с чисто нова оптика Toshiba made in Japan

Цитат Публикувано от Sasho_fenna Покажи мнения
    Кое му е сериозното на този плеър? Имам два такива, единия е сток версия и звучи ужасно, а другия е класи над сток версията, обаче е модната от Аспарух.
    Сашо,

Ти за сетен път доказваш че няма да пораснеш. Какво му е сериозното на плейъра. Ами това е 34 годишен топ модел на LUXMAN. Аз правя Колекция и той е желан компонент към това което имам на LUXMAN, защото и М05/С05 са от това време. При това е безупречно работещ и не е моднат. Имаш право не мнение но пак се изложи.

Сашо,

Ти за сетен път доказваш че няма да пораснеш. Какво му е сериозното на плейъра. Ами това е 34 годишен топ модел на LUXMAN. Аз правя Колекция и той е желан компонент към това което имам на LUXMAN, защото и М05/С05 са от това време. При това е безупречно работещ и не е моднат. Имаш право не мнение но пак се изложи.
    Извинявайте,
    но това вече е дъвкано. Ако е просто става въпрос за колекциониране на правоъгълни кутии, с вградени механизми и електроника е едно, тук е аудио форум и звука е водещ . Нямало да порасна да си поговорим за звука на този топ модел. Кадифени високи се чуват от луната, като цяло диска е много далеч от звук, който да те грабне. Големия проблем на този модел е и дисплея, който си намалява силата с времето. Какво се превъзнасяте, имам два и много добре знак, как свирят. Захранването е изпълнено зле, а операционните усилватели са дъното. Посредствената пластмасова механика не е присъща за топ модел. Това, че пише Luxman не го прави свирещ.
    Дали съм се изложил? Изложих моето мнение, като човек притежаващ такъв уред. Бях обективен, това е аудио форум, а не вещомански такъв!
    М05 и С05 само си мислиш, че работят безупречно. Бих те посъветвал да си смениш всички електролити. Мой приятел не го беше пускал 9месеца и всичко свърши. След смяната на кондензаторите го преоткрива.
    Редактирано от Sasho_fenna; днес в 11:08.

касеткаджия Schu's Avatar
    Членува от
    Jul 2015
    Възраст
    56
    Ами това е 34 годишен топ модел на LUXMAN. Аз правя Колекция и той е желан компонент към това което имам на LUXMAN, защото и М05/С05 са от това време. При това е безупречно работещ и не е моднат.

+1
    Да истинската колекция задължително би трябвало да бъде от компоненти ,
    запазили си автентичния вид !!! .... Е доста от нещата през годините дават
    и по някой дефект (някой елементи -- предимно кондензатори безвъзвратно
    си отиват) , но намесата на майсторите трябва да е такава , че да се запази
    първоначалния звук ...Подобряването (модването) е хубаво нещо , но после
    имаме -- сЪбирщайн .... , па макар и да звучи къде къде по-добре....
    Относно LUXMAN M05/C05 , как ще им пасне нещо от вида К03.....К05 ....
    Редактирано от Schu; днес в 11:44.
    Decks : AD-M700 ; XK-S7000 ; GX-95 ; GX-F95 ; DR-M34; CD-491 ; TD-392 ; KX-1100 ; KX-2060 ; SD-9020 ; TA-2060; CT-900S ;
    CT-F900 ;NAK: 582 ; 700 ; BX-300 ; RX-505E ;; Loewe 3780 ; TC-K75 ; V-2RX ; V-8000S ; R-9000 ; RS-BX727 ;RS-M63 ; RS-M95 .... .

Страница 45 от 45 ПърваПърва ... 20 35 41 42 43 44 45

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени