Страница 52 от 52 ПърваПърва ... 2 27 42 48 49 50 51 52
Резултати 1,276 до 1,298 от 1298

Тема: Малко от играчките на един приятел

Цитат Публикувано от bojitchko Покажи мнения
    Не само той. Имам 672, който е със сащата настройка.
    Няма такъв модел на Накамчи. И не съм твърдял, че е само 1000ZXL! С Auto Azimuth Alignment са и моделите 670ZX, 680ZX, 682ZX.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

От показаните модели ръчна и автоматична калибровка имат NAKAMICHI 1000ZXL и NAKAMICHI ZX9.Просто има превключвател са Auto/Man calibration и потенциометри са настройка при ръчен режим. За другите два показани дека - NAKAMICHI DRAGON и NAKAMICHI CR7A само по надписа на панела съдя,че имат калибровка на азимута,но как работят ме мога да обясня.Просто нямам нито инструкции, нито схеми.
    Редактирано от АудиоИдиот; 17 May 2018 в 22:09.

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Mar 2014
    Възраст
    54
    Не. не! Този не става!!!!

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Mar 2014
    Възраст
    54
    Шегичка!

Последно, стъпалото NAKAMICHI РА7 разработка на Nelson Pass ли е? Ако е така, това ще разбие Тарамбуката, щот за него той се произнесе много лошо а пък иначе си е здрава тупалка.
    Редактирано от АудиоИдиот; 17 May 2018 в 22:18.

Хора, слушали усилватели на NAKAMICHI, казват че не стават и за чеп за зеле
    Разбира се, ако можете да направите някакви сравнения - ОК!

Тук е момента да вмъкна, че имам приятел с 38 (тридесет и осем)NAKAMICHI-та, та вашите напъни, как да кажа...
    Каза, че щял да продава, запишете се листата на чакащите!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Ех Буки ,Буки!
    Какви проблясъци на мисълта ти.Книга да напише човек.Очевидно никога не си слушал този усилвател и само ги дрънкаш.Не си виновен за това.
    Редактирано от АудиоИдиот; 18 May 2018 в 08:17.

ами сега
    Редактирано от АудиоИдиот; 18 May 2018 в 08:18.

Това е най-свирещия усилвател на Накамичи и наистина свири много, всъщност това е Трешолд и отговаря точно на един техен модел.
    Редактирано от v.georgiev; 18 May 2018 в 08:53.

Навсякъде където съм чел за този усилвател оценките са 5 звезди. Имам преки впечатления от него какво може.Германски списания за HiFi са провели тест с него и е причислен към категория Върхов клас.Произвеждан е от Трешолд с технология и дизайн на Нелсон Пасс. В Германия комплекта РА7 + СА7 са стрували астрономическа цена от 11500 ДМ.

http://www.audio-extasa.eu/nakamichi...er-p-1099.html

http://www.audio-extasa.eu/nakamichi...er-p-1008.html

Буки само ги дрънка
    Редактирано от АудиоИдиот; 18 May 2018 в 10:21.

От тоя с 38 (тридесет и осем)NAKAMICHI-та, 3,8 да беше чул, тествал... па после приказките!
    Към Аудиоидиота- радвам се безмерно на Макинтошите! Поздрави!

Не четете, обаче колко сте силни на писане, малииии

Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    Хора, слушали усилватели на NAKAMICHI, казват че не стават и за чеп за зеле
    ...
    Няма как да изключа, че точно този също не свири, възможно е да е добър!
    Но тя всяка фирма (без Респром) има поне един свирещ, даже сони и чавдарче

И за да не спорим, купете 3-4 техни ампове, тествайте...

Има заслуга и у твоите родители за избора на sony за озвучителна ти система . Не са ти споменали за генетичната ви обремененост

Буки,

Ти като даваш тези полезни съвети себе си къде слагаш или ти си над всички? Ми ако малко беше поровил из нета щеше да знаеш че точно този усилвател е бил повече от 4 години в класациите с оценка над 80 точки( ти знаеш добре какво значат тези точки). Ревокса беше "миттел клас" с 48 точки, а тоз "не става и за чеп за зеле" пък нищо че е бил с над 80 точки. Ех Буки ,Буки защо се правиш на многознайко,след като никога не си се докосвал до тази машина и изобщо нямаш идея какво представлява. Постове само да цапаме темата.

За да не е празен поста ще ви покаже един малчуган с който ще допълним системата на KENWOOD. Това е касетния дек KENWOOD КХ 880 D. Двуглава машина но доста читава. Добре дошъл в колекцията.Ето и няколко снимки:

IMG_0510.jpgIMG_0513.jpgIMG_0515.jpg

С вас не може да се говори, вие сте някаква секта, която може нищо да не разбира, но голям го вади!

Никога не съм споменавал този модел и никога не съм го виждал, камо ли чувал. Казах за всички никимичита

Но успя да ме накараш, да - погледнах, ужассс
    Той се оказа по-зле от всички очаквания!

За любителите на точки:
    Nakamichi.jpg

Хейтърите и Нелсънпасфилите да погледнат последните 2 реда

Тарамбука, ти какво слушаше, шефе?

Буки,
    Кои сме тия "ние"? Не ние а ти по скоро отиваш към сектантите. как ще си чувал за този усилвател като ти си фен на Респром и Финезия
    Пак ти казвам чети всичко и не с опушени очила и избирателно. Намери и това което аз съм написал и прочети и това което хората споделят след като са ползвали това устройство и имат преки впечатления.http://www.audioreview.com/product/a...ichi/pa-7.html.
    Ти нямаш впечатления и цитираш на сляпо, вярни или не ама му верваш нали.
    Редактирано от АудиоИдиот; 20 May 2018 в 20:41.

Щом и мръснатаилийка се е запенила, значи съм прав!

Буки,
    Стига си ни разсмивал.Отговори на човека каквото те попита.покажи снимка,дай имена,модел на твоята система че да припаднем.

Не искам да припадате, опазил ме бог, но поне бъдете коректни!

Гледам, че моят Cambridge има точно толкова точки, колкото тази прочута щайга
    На всичко отгоре щайгата видимо не е струвала 20000 DM!

Буки,
    Нямам нищо против теб и твоята щайга.Това ти е харесало ,това слушаш.Не ми пука и какво ще напишеш.Не разбирам какво ти пречи показаното щом не е по лошо от твоето.Дали въобще си наясно че за да стане хубава Колекция трябва да се събират модели от определени поколения за да се види и дизайна и качествата.На теб каквото и да покажа е все за боклука.Показах Макинтош - бил Наим, показах Луксман -не било клас А,показах Ямаха или Сони -били пръчки. Ами по добре е да си купиш едно огледало -голямо,сложи го насред дома си и се оглеждай в него.Може и да се харесаш.
    Каквото са правили в тези години това и ще сложа пък за теб мога да кажа че си изтървал момента да станеш прочут Аудио критик защото ако тогава беше посъветвал една или друга фирма че правят пръчки сега щеше да си Господин с костюм и вратовръзка и да се бият за теб. Ама на, изтървал си а сега се мъчиш да ни култивираш нас простосмътните и да си избиеш загубеното.

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    48
    Защо изобщо, се съобразявате с мнението на този или онзи, кое било свирило и кое не свирило...?!
    Съобразявате се единствено с вкуса му! А както знаете, "вкусы бывают разные". Няма по-прав или по-крив вкус.
    Общо взето, като си имате собствено мнение, чуждото, "пет пари не струва"!
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Ако в училище не учите физика и химия, то целият ви живот ще бъде изпълнен с чудеса и вълшебства...

+6

Скоро ще има интересни постове с които човек ще може да изплакне очите. Играчките пътуват насам. Даже ще мога и да организирам конкурс за най атрактивна система.

Любомир Стоев badwolf's Avatar
    Членува от
    Jan 2010
    Възраст
    41
    Цитат Публикувано от tarambuki Покажи мнения
    ...Гледам, че моят Cambridge...
    ...С карантия от Тъндър, познах ли?
    Ама "свири" пустиняка, щом така пише в табличката дето отдавна ти казах къде да си я завреш...

Страница 52 от 52 ПърваПърва ... 2 27 42 48 49 50 51 52

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени