Страница 47 от 47 ПърваПърва ... 22 37 43 44 45 46 47
Резултати 1,151 до 1,159 от 1159

Тема: Малко от играчките на един приятел

PIONEER SA 8100 - A real Vintage Classic

За да не излизаме от целта на темата съм ви приготвил среща с една Класика.Пристигна преди няколко дни и е време да ви я покажа. Това е усилвателя на PIONEER модела SA 8100.Модел с над 40 годишна история но и днес очарова с качествения си звук. Усилвателя идва като завършващ елемент на една истинска система Класика. Ето и няколко снимки на красавеца както и самата система:

IMG_0399.jpg IMG_0401.jpg IMG_0402.jpg
    IMG_0404.jpg IMG_0403.jpg IMG_0408.jpg
    Редактирано от АудиоИдиот; 31 July 2017 в 11:21.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

CLUB 40 &Over - The Vintage Systems in the Collection

За сега са само 6-7, но си пожелавам да станат повече. Това са истински РЕТРО Класики в Колекцията които предават обаянието на тази епоха. С мечти по тях сме лягали и ставали и сме се надявали един ден да влезнат в домовете ни и да ни донесат радост.Те са на възраст 40 и отгоре- по голяма от 2/3 от участниците в този форум. Понеже са показвани в различни периоди от изграждането на Колекцията сега реших да ви ги предложа наведнъж за да им се изкефите.

Master Line System AKAI GX 630D+AM2600 +GXC760D+GXC.jpgАКАЙAIWA.jpgАЙВАIMG_0408.jpgПИОНЕР
    Master Line -SONY.jpgСОНИTEAC.jpgТЕАКLegendary YAMAHA CA 2010set.jpgЯМАха
    Редактирано от АудиоИдиот; 31 July 2017 в 13:02.

NAKAMICHI DRAGON CD PLAYER+ DAC+PS +RC

Колекцията получи още една перла в Короната. Пристигна преди два дена- малко прашен, няколко дребни драскотини по дървенията но Истински Шедьовър в областта на ЦД плейърите. По малко от 200 Комплекта произведени на този бял свят, и един от тях е наличен в България ,при това в пълна изправност но с единственото неудобство че е на 100 волта. Не съм му направил още Фотосесия и за това ползвам чужда снимка но при първа възможност ще го покажа заедно с цялата Накамичница.Един истински Аудиофилски плейър. Поради изключително малката бройка информацията е за него е много оскъдна но това което намерих е само суперлативи. Дори и инструкцията с която пристигна е на Японски и ще трябва да търся превод. Ето така изглежда Новото постъпление:

pics_v2.jpg

Rumb@ta's Avatar
    Членува от
    Apr 2011
    Възраст
    39
    Честито! Бихме се радвали на една снимка под капака.
    The difference between genius and stupidity is that genius has its limits.

emo-benji's Avatar
    Членува от
    May 2010
    Възраст
    53

Ачо, поздравления!
    Поредното и интересно и изключително рядко устройство.

Цитат Публикувано от АудиоИдиот Покажи мнения
    Колекцията получи още една перла в Короната. Пристигна преди два дена- малко прашен, няколко дребни драскотини по дървенията но Истински Шедьовър в областта на ЦД плейърите. По малко от 200 Комплекта произведени на този бял свят, и един от тях е наличен в България ,при това в пълна изправност но с единственото неудобство че е на 100 волта. Не съм му направил още Фотосесия и за това ползвам чужда снимка но при първа възможност ще го покажа заедно с цялата Накамичница.Един истински Аудиофилски плейър. Поради изключително малката бройка информацията е за него е много оскъдна но това което намерих е само суперлативи. Дори и инструкцията с която пристигна е на Японски и ще трябва да търся превод. Ето така изглежда Новото постъпление:

pics_v2.jpg
    Почвай Н. Пас и М. Левинсън и си готов.
    Перед снятием корпуса следует вынуть вилку из розетки сети питания!

Analogue Source - Telefunken s 500 hi fi, Studio Tonarm Ortofon AS 212
    DAC-Musical fidelity- Integrated Amplifiers:Tube amp AMC, Perreaux- speakers: Tannoy, Spendor BC 1
    Interconnect Cables: VDH - Speaker Cables - AudioQuest

Другия път Деска, не ми отказвай да дойдеш с мен. Ачо е един разкошен човек и не само, че е душа, но и добър приятел. Няма друг тук, който да даде възможност, да се докосне обикновен човек до тези красоти! Благородно му завиждам на хъса и ентусиазма, и доброто сърце! Аз случайни хора не мога да си позволя да поканя в Ачо. Знаеш аз какъв човек съм!

Страница 47 от 47 ПърваПърва ... 22 37 43 44 45 46 47

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени