Страница 1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 25 от 30

Тема: Внимавайте с тези двамата търговци!!!!

Banned
    Членува от
    Sep 2009
    Възраст
    40

Внимавайте с тези двамата търговци!!!!

Има двама новоизлюпени много богато заредени с техника търговци абсолютни измамници! Възможно е да имат обяви и Тук!!! Как ще ги разпознаете - продават лъскави модели техника предимно сребриста и златиста всякакви изделия. И двамата се пишат "[color=orange]V[/color]" в интернет, просто нямат имена, а само латинско V! Телефоните са им:
    1-вият -[color=darkblue]0886967839[/color] (в обявите пише, че е от Велико Търново).
    2-рият-[color=darkblue]0896899191[/color] (в обявите пише, че е от Пазарджик)

Та двамата имат адскиии много техника и интересното е, че са всъщност [color=red]един и същ човек[/color], поне така чух по телефона и дори се издаде като знаеше за обява от другият телефон и ми описа ресивера от обявата!!!!!............................

Опитах се да купя един CD Плеър DENON DCD1800 златист, той ме излъга че работи с лек каприз (Рядък каприз!!), ето линкове към обявите му сега, вижте въпросният плеър (вижте и телефоните):
    http://www.555.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F...tlichen/5wrn?b

ето му и останалите обяви!!!!
    http://www.555.bg/phone/MDg5Njg5OTE5MQ==

http://www.bezplatno.net/%D0%BE%D0%B...08-894662.html

http://www.bezplatno.net/%D0%BE%D0%B...00-890980.html

http://www.bezplatno.net/%D0%BE%D0%B...10-894672.html

Хайде поръчах му плеъра, после точно преди да ми го изпрати го накарах да ми позволи изпробване в Еконт, но той ми отказа и каза, че не се знаело какво може да покаже след транспорта.. Нямало нужда от изпробване, нали вече сме се били договорили. Той бил [color=orange]Точен[/color] Точен, точен, ама колко да е точен? Накрая започна да ме успокоява, че плеъра може и да тръгне, ако му се отвори капака и се побутне главата му.., разбирате ли каква [color=red]наглост[/color]....

Не купувайте лъскави сребристи и златисти техники без да проверите тези два телефона в Гугъл....!!!!! Измамата ще ви струва от 100 лева нагоре!!

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Concord's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    34
    Благодаря, колега, че предупреждаваш за твърде потенциален измамник.

Лично аз не бих си купил каквото и да било от човек, които прави подобно описание на стоката си:

Свирят с много големи високи и мек платен бас с коментар по цената
    - много големи високи - хем големи, хем високи
    - мек платен бас - вероятно е изработен от мек плат, иначе казано - платнян
    - и накрая, но не на последно място - свирят с коментар по цената
    Тези, които не разбират мълчанието ви, най-вероятно няма да разберат и думите ви.

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    42
    За човека от Пазарджик 0896899191 съм чел много отрицателни мнения от опарени хора, но то е нормално - личи си от писането му в обявите. Правопис, начин на изразяване - твърде ниско ниво, на който не му светят лампичките от това, нека си гори. Много новоизлюпени търговци се навъдиха, без познания, без опит, просто продават боклуците на Европа.
    Другият човек от Велико Търново 0886967839 няма нищо общо с първия. (Ако не забелязваш - единия се пише с малко v, a другия с голямо) Много ти е несериозно проучването, за да добавиш смело номера му тук. Той не е от гореизброените тарикати.

Banned
    Членува от
    Sep 2009
    Възраст
    40

ре

Значи попитах Господина от Пазарджик за един Ретро Ресивер ONKYO, който бе публикуван в обявата на Другият GSM номер, който цитирах тук... Та Човекът от Пазарджик - охотно ми отговаряше и обясняваше подробности по цвят, състояние на апарата и цената бе същата (съвпадение?!?)... Или имаше същият Ресивер или е един и същ човек, защото въпросният апарат не бе от най- разпространените Onkyo, които Човек може си купи лесно. Това се случи пред повече от 4 месеца и ресивера вече е продаден. Може и да греша и да е съвадение, но едва ли...
    Моля пазете се от примамливи цени, наистина има недобронамерени Хора!

Този от Търново също е измамник.Аз съм се парил от него с един усилвател,който уж не бил ремонтиран, а се оказа изкормван и после закърпен,колкото да се продаде.Възстановяването,в оригиналното състояние, ми струваше доста средства.

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    42
    Много е възможно, аз познавам трима приятели купували от Търново, нямаше никакви проблеми, нито козметични, нито технически... Но всичко винаги се е относително. А колкото човека от Пазарджик > http://www.555.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F...8%D0%BA/5i7k?b

Milen_haskovo mbg's Avatar
    Членува от
    Apr 2007
    Възраст
    30
    Абе... друго си е да идеш да го видиш и пипнеш на място. Ако ти продаде боклук, най-малкото ще знаеш кого трябва да ошамариш после

Banned
    Членува от
    Sep 2009
    Възраст
    40

ре

С две думи, по- добре купувайте малко по- скъпо от проверени места и ако можете пипнете и вижте с окото, отколкото да рискувате за някакви 20-30 лева УЖ икономия, пък да се разделите и с парите и с апарата. Аз например никога не купувам тонколони без да ги чуя, това е закон при мен. Мисля, че в този Форум хората са малко по- коректни и има някакво уважение и гласност за тези неща.

helix's Avatar
    Членува от
    Mar 2010
    Възраст
    43
    Абе два пъти съм изгарял така с покупка на касетни декове втора употреба, хем ги пробвахме на място......ама единия след няколко минути слушане у нас му угасна единия канал, другия на втория месец му се разбуча трансформатора като на електрожен като заваряш....... и отказа да записва............затова съм се отказал да купувам техника втора ръка използвана незнайно от кого, незнайно как и незнайно колко време..........Ако бях си събрал паричките пръснати по двата дека (първия го носих и на ремонт та и там се изръсих бая пари) щях да си купя нещо новичко.....Така че и пред теб да го пробва продавача пак няма никаква гаранция ще всичко е наред и не е позакрепено колкото да ти го продадат.....А за купуване по интернет на техника, просто не съм си си помислял..........

Данаил Георгиев ДРГеоргиев's Avatar
    Членува от
    Dec 2009
    Възраст
    42
    Цитат Публикувано от helix
    Абе два пъти съм изгарял така с покупка на касетни декове втора употреба, хем ги пробвахме на място......ама единия след няколко минути слушане у нас му угасна единия канал, другия на втория месец му се разбуча трансформатора като на електрожен като заваряш....... и отказа да записва............затова съм се отказал да купувам техника втора ръка използвана незнайно от кого, незнайно как и незнайно колко време..........Ако бях си събрал паричките пръснати по двата дека (първия го носих и на ремонт та и там се изръсих бая пари) щях да си купя нещо новичко.....Така че и пред теб да го пробва продавача пак няма никаква гаранция ще всичко е наред и не е позакрепено колкото да ти го продадат.....А за купуване по интернет на техника, просто не съм си си помислял..........
    Такъв е риска с покупката на използвани стари уреди.
    Нови няма как да си купиш вече.
    Ако те интересува дек,мой приятел се кани да продава ****ИЗТРИТО****/като се кани да продава, да си пусне обява/

palmetto's Avatar
    Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    47

От въпросния човек (Велико Търново) купих усилвателя. Не мога да кажа нищо лошо. Отидох, видях, чух, купих. Засега работи. Дали е ремонтиран или не - няма как да кажа. Не съм го отварял, а и не искам. Техниката си работи прекрасно. Освен това ми се даде възможност да го върна, ако нещо не е както трябва.

С другото момче от Пазарджик съм си приказвал няколко пъти. Искам да купя ресивър за апартамента на морето. Смятам да го посетя и да слушам на място. Пък каквото покаже.

За голямо съжаление винаги има риск да купиш кутия с карантия. Покупката от "реномиран" форумен търговец не ми помогна особено. Всичко е крайно относително и масово се лъже. Крият се дефекти, а като започнеш да ги търсиш и да искаш разрешаване на проблема - сори, не може. Да си гледал. Е как да гледаш. Получаваш някакъв кашон. Поне да беше добре опакована техниката. А за какъвто и да било тест в офис на Еконт и дума не може да стане. Е да, ръгаш в контакта и гледаш дали поне ще светне..

Както и да е. Рядко продавам. Пакетирам си нещата както трябва и искам клиентите да са доволни. Може би трябваше да стана търговец. Лоялни хора вече почти не се срещат. Повечето са шмекери на дребно.

P.S. От това, което видях във великотърновския магазин, трудно мога да кажа "богато зареден".

Кой е магазина в Търново ... [/i]

palmetto's Avatar
    Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    47
    Срещу пожарната се намира. "Никола Габровски" № някой си. Под един блок. Оттам купих усилвателя. Телефонът на човека е същия, който се мерна в първия пост.

Вие не Сте добре ...
    Защо въобще се занимавате с амбулантни и вехтушарни търговци ...
    Свършиха се магазините за втора ръка техника в Търново ...
    Вие сте си виновни ...

palmetto's Avatar
    Членува от
    Jan 2011
    Възраст
    47
    Аз не съм се жалвал. Поне не засега.
    И ако не ти е проблем може да споделиш къде в Търново може да се купи качествена техника от редовни търговци (според теб).

На Никола Габровски срещу бившите АТЦ 4 и 8 има един магазин. До старата болница на Зеленка има втори магазин. На халите има два магазина. Единия е музикалния, до него е втория ...
    Ако тръгна из града ще намеря още толкова магазини за техника втора ръка.

555

А аз като звъннах на един от телефоните от обява в този сайт ,се оказа ,че човекът изобщо не знае ,че е публикувал обява!
    Български форуми - Българско село!

Проф.Инж.Др. Pirogov's Avatar
    Членува от
    Aug 2009
    Възраст
    32
    Цитат Публикувано от hifi_stereo83 Покажи мнения
    А аз като звъннах на един от телефоните от обява в този сайт ,се оказа ,че човекът изобщо не знае ,че е публикувал обява!
    ХАХАХХАХАХА Това искрено ме развесели И аз имам техника от един набеден търговец от един сайт и всичко е 6, а се оплакаха в една тема за некоректно отношение от негова страна. Така че мога да кажа - всичко е въпрос на късмет.Дори и "проверени" търговци се случва да продадат ремонтирана и със скрити дефектченценца техника, понякога без самите те да го знаят. Предишния ми усилвател Grundig-a беше от проверен търговец и се разбуча след не много дълго ползване...
    Слуша музика на каквото намери

Абе така, е но и аз изгоряха от този търговец от Пазарджик- Вальо , така че мненията за него се оправдаха напълно! Продаде ми техника уж в отлично техническо състояние а беше за основен ремонт! Същият е има един измамник от Плевен ham се пише в базара!

Стефан Favorite777's Avatar
    Членува от
    Jun 2015
    Възраст
    40
    Споделям мнение за Вальо - valio bazar.bg от Пазарджик - тел: 0896 899 191
    Днес ми направи впечатление, че на гърба на един усилвател има протрито петно.
    Там би трябвало да пише "MADE IN CHINA".
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Стефан Favorite777's Avatar
    Членува от
    Jun 2015
    Възраст
    40
    Ето и друг негов усилвател, замаскиран по същия начин.
    Според мен цените и на двата модела са доста надути.07fc5a4eb2155c1fd0e1edcd3b3e5d6f.jpg

Човек mihaiil's Avatar
    Членува от
    Jan 2010
    Възраст
    28
    От Вальо пазаруваш само ако ти трябват чинчове или кутия за някой проект, и те устройва цената...
    Редактирано от mihaiil; 17 November 2016 в 19:00.

От тотален неграмотник, със собствено описание: "ИЗХАРЧЕНИТЕ ПАРИ СА ВАЩТЕ ПАРИ ДРУГИТЕ ДЕТО НЕ СТЕ ГИ ИЗХАРЧЕЛИ НЕ СА ВАШИ", не бих купил нищо.
    Cassette deck User
    Amplifer Denon PMA-720A, CD player Denon DCD-920, CD player Onkyo DX-6650, tape deck Onkyo TA-2570, tuner Onkyo TA-4670, speakers MB Quart 690MCS.
    www.scalemodels-bg.com

Moderator L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Като отделиш два дни на пазара в Малашевци научаваш всичките лафове и никой няма да те впечатли.

Пример 1:
    - Давам гаранция!
    - Кой точно дава гаранция?
    - Аз ти давам гаранция!
    - С какво гарантираш?
    - Ако има проблем ще го върнеш.
    - Това не е гаранция, а твое задължение.
    - Ама мога и да не го взема.
    - И аз мога да не купя от теб.

Пример 2:
    - Работи, пусках го в тока.
    - Как точно работи?
    - Ами светка.
    - А други работи прави ли?
    - Не знам, няма как да го пробвам.
    - Значи работи колкото едно фенерче - светка.
    - Не бе, заклевам се, пусках го в тока.
    (това всичкото за един вътрешен модем)

Пример 3:
    - Работи, ама няма батерия (кабели).
    - Как разбра, че работи?
    - Бе няма проблем, кат ти казвам ще ми вярваш.

Цитат Публикувано от Favorite777 Покажи мнения
    Днес ми направи впечатление, че на гърба на един усилвател има протрито петно.
    Там би трябвало да пише "MADE IN CHINA".
    Това, дали "мадето ин" е от чайна или джапан, не е от особенно значение, но подобно поведение не следва да се толерира.
    d(°L°)b

Страница 1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени