Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2
Резултати 26 до 30 от 30

Тема: Внимавайте с тези двамата търговци!!!!

iwoto's Avatar
    Членува от
    Feb 2011
    Възраст
    37
    Аз купувах веднъж от Вальо, с присвито сърце, точно заради описанията които праскаше ,но компонентът се оказа много читав и на двойно по-ниска от пазарната цена.Явно незнаеше какво продава.Щото тези дето ги знае не бих казал че са много изгодни. Купувал съм от от човек с име в общността, ми никак не останах доволен, компонента беше ремонтиран и то не много качествено. Познат пък купи от друг ,много хвален търговец , който освен че му продаде боклук ,отказа и рекламация. Тъй че на късмет работата.
    Единствено за Анатоли мога да кажа,че дори да не съм купил нищо от него , съм му звънял няколко пъти и винаги е бил много честен и коректен.
    Редактирано от iwoto; 17 November 2016 в 20:21.

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Участник с ограничен достъп
    Членува от
    Jun 2011
    Цитат Публикувано от iwoto Покажи мнения
    Единствено за Анатоли мога да кажа,че дори да не съм купил нищо от него , съм му звънял няколко пъти и винаги е бил много честен и коректен.
    И кой е този Анатоли ?

iwoto's Avatar
    Членува от
    Feb 2011
    Възраст
    37
    Reader 63

Стефан Favorite777's Avatar
    Членува от
    Jun 2015
    Възраст
    40
    Цитат Публикувано от gore Покажи мнения
    Това, дали "мадето ин" е от чайна или джапан, не е от особенно значение, но подобно поведение не следва да се толерира.
    Има хора с недостатъчен опит и познания. Те ще се подлъжат, че продукта е произведен в USA и ще са склони да платят повече, от продукт с надпис CHINA.
    За мен това си е опит за измама.
    Предполагам че предлага и читава стока, но просто трябва да се внимава с такива мошеници.
    Редактирано от Favorite777; 17 November 2016 в 21:11.

ditronix's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    65
    Цитат Публикувано от iwoto Покажи мнения
    Аз купувах веднъж от Вальо, с присвито сърце, точно заради описанията които праскаше ,но компонентът се оказа много читав и на двойно по-ниска от пазарната цена.Явно незнаеше какво продава.Щото тези дето ги знае не бих казал че са много изгодни.
    Е, явно не е много грамотен, от такъв всичко може да се очаква. Ако някой случайно продава нещо, на което просто не му знае цената или не е наясно за какво става дума, разбирам, но щом е търговец...... Стреля в тъмното, ако не може да събере информация. И допуска издънки, ако мога така да се изразя....
    Главен инспектор в отдел "ГРАМАТИЧЕСКА ПОЛИЦИЯ"

НЕ Е ВАЖНО КОЙ СИ, А КОЛКО СТРУВАШ!

Страница 2 от 2 ПърваПърва 1 2

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени