Резултати 1 до 18 от 18

Тема: Tърся схемата на dbx DriveRack PA

любител-ентусиаст Bis's Avatar
    Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50

Tърся схемата на dbx DriveRack PA

Надявам се някой все пак да е попадал на service manual-a...... Ще бъда много благодарен да го погледна.
    Благодаря предварително за всякакво съдействие!
    Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост. Някои хора говорят от опит, други – от опит не говорят.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

Реклама от Google Реклама от Google
      Членува от
      Dec 2007

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Хубаво беше да погледна схемата все пак ........въртяха ми се някакви идеи в главата, но друг път явно ще е. А свалянето й е робски труд. Поне като гледам тези на подобните му контролери....

Истината е една, и тя е, че...няма една истина! Истината се ражда в спора. Освен ако не премине в бой.
    Мъдростта идва с опита. Опитът обаче, често е резултат от липса на мъдрост. Някои хора говорят от опит, други – от опит не говорят.
    За хората без чувство за хумор: "Не се страхувайте! Най-страшното ви се е случило вече!"

ivosoldier's Avatar
    Членува от
    Mar 2010
    Възраст
    50
    Това ще свърши ли работа
    http://dox.bg/files/dw?a=d6c7c352f4

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Сърдечно благодаря!!!

Въртяха ми се в главата едни промени по захранващите вериги......

chikov's Avatar
    Членува от
    Aug 2010
    Възраст
    56
    Бис извинявай но за да не отварям нова тема да попитам.
    DBX Drive Rack PA+
    някой опитвал ли е да смени софтуера му със Windows -10 ?

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Аз не съм чувал за такова нещо.

chikov's Avatar
    Членува от
    Aug 2010
    Възраст
    56
    Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    Аз не съм чувал за такова нещо.
    Не правилно съм се изразил.
    Искам да актуализирам софтуера на DBX Drive Rack PA+
    но компютъра ми е с Window 10 но май не е възможно.

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Цитат Публикувано от chikov Покажи мнения
    Не правилно съм се изразил.
    Искам да актуализирам софтуера на DBX Drive Rack PA+
    но компютъра ми е с Window 10 но май не е възможно.
    Искаш да го ползваш за настройка под Win 10 ли или търсиш да смениш фърмуер на процесора под тази ОС?
    Иначе, не ползвам 10-ка изобщо и не мога да кажа нищо по въпроса...

chikov's Avatar
    Членува от
    Aug 2010
    Възраст
    56
    Цитат Публикувано от Bis Покажи мнения
    или търсиш да смениш фърмуер на процесора под тази ОС?
    Да.

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Не съм чел упътването на РА+, но едва ли не можеш да намериш някъде комп със 7-ца, примерно...можеш и временно да качиш на някой стар HDD такава.
    Аз лично, си карам със 7-ци и докато може, ще си ги ползвам. На един лаптоп, дори имам и ХР още...2-3 специални програми има на него само и толкова. Не се пуска за нищо друго.

chikov's Avatar
    Членува от
    Aug 2010
    Възраст
    56
    В ъпдейт страницата пише това
    Note: we are receiving reports of the updater not installing on Windows 10, however it is working for users on Windows 7.
    Така че май ще трябва да си извадя стария компютър.

Членува от
    Feb 2008
    Възраст
    37

...

Преди 3-4 години си играх няколко дни с dbx480. Колегите от Динакорд направо бяха отсвирили клиента ( да си купувал нов, тоя не ставал за нищо ), тъй като процесора беше лежал известно време под вода... Е подкарах го след 2 дни мерене и умуване, но все пак накрая се отказах от ремонта, тъй като забиваше...мамицата му... Може да работи 30 мин, може и 8 часа и по някое време забие, звука с настройките си остава да си свири, обаче дисплея стои статичен и никакво копче, енкодер и т.н. не функционира, докато не го изключиш и включиш отново ( трябваше му само за секунда да го вкл/изкл и пак си работи ). След седмица на тестове и какви ли не мандракулации го върнах и си казах "Повече dbx НЕ!" Сори за спама, ама като прочетох ДБХ и едни такива спомени изплуваха... Е все пак клиента си имаше, както се казва почти на 100% работещ проц. само че за по неангажиращи мероприятия, за пълен стадион с пулбика просто не си е работа... пък и "ремонта" му легна без пари, нищо че аз си загубих свЕт време и малко кинти за туй-онуй

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Aми аз, над 15 години ползвам 4 различни процесора на dbx и никакви проблеми не съм имал.

L.K.'s Avatar
    Членува от
    Nov 2010
    Възраст
    53
    Не са лежали известно време под вода.

Докато не работят защо не ги пускаш да си копат?

Процесор без работа не трябва да стои!
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота...
    Аз трябва DSD-тата да ги конвертирам в SACD, че да ги слушам нативно.
    Ама това с тия източници си е лесната част. С пустите ампове е големия зор!

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    49
    Цитат Публикувано от b_dimov Покажи мнения
    Преди 3-4 години си играх няколко дни с dbx480. Колегите от Динакорд направо бяха отсвирили клиента ( да си купувал нов, тоя не ставал за нищо ), тъй като процесора беше лежал известно време под вода... Е подкарах го след 2 дни мерене и умуване, но все пак накрая се отказах от ремонта, тъй като забиваше...мамицата му... Може да работи 30 мин, може и 8 часа и по някое време забие, звука с настройките си остава да си свири, обаче дисплея стои статичен и никакво копче, енкодер и т.н. не функционира, докато не го изключиш и включиш отново ( трябваше му само за секунда да го вкл/изкл и пак си работи ). След седмица на тестове и какви ли не мандракулации го върнах и си казах "Повече dbx НЕ!" Сори за спама, ама като прочетох ДБХ и едни такива спомени изплуваха... Е все пак клиента си имаше, както се казва почти на 100% работещ проц. само че за по неангажиращи мероприятия, за пълен стадион с пулбика просто не си е работа... пък и "ремонта" му легна без пари, нищо че аз си загубих свЕт време и малко кинти за туй-онуй
    Мама му стара, никога повече dBX, едно стоене под вода не издържат!
    Цитатите не са на класици , а са на комици!

Kris Dimitrov написа: "Може да е голямо НО Е ПОКРИТО !!!"

Бис написа: Уверявам ви, че средна класа там (в Германия), не живеят по-добре от средна класа тук!

Членува от
    Dec 2006
    Възраст
    50
    Само да кажа, че някои техни модели са с по два трафа. Отделен за аналоговата и цифровата част... Рядко се вижда подобно нещо. Само в много изпипаните изделия.

Кофти, повече ток за копане...
    Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
    Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
    Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп.
    Явно кабелите са слушани години с тонкоректор на по-висока честота...
    Аз трябва DSD-тата да ги конвертирам в SACD, че да ги слушам нативно.
    Ама това с тия източници си е лесната част. С пустите ампове е големия зор!

Права за публикуване

• Вие не можете да започвате нова тема
  • Вие не можете да отговаряте в тема
  • Вие не можете да прикачвате към мненията си
  • Вие не можете да редактирате мненията си
  •  
  • BB кодове са Включени
  • Smilies са Включени
  • [IMG] кодове са Включени
  • [VIDEO] code is Включени
  • HTML кодове са Изключени